PRogram :

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠKOLA  DUCHOVNÍHO ROZVOJE v LIBERCI

– Semináře 2. pololetí 2017/18- Martina Marie Domingo, Praha

                                                                      

Co je a jak nás ovlivňuje limbický otisk?

Porod je naše první mise. Její průběh poznamenává naše následné vztahy, způsob myšlení, přístup k řešení problémů. Je to jednen z nejzákladnějších programů v softwahru našeho života.

 

Datum: 7. 10. 2017                            Trvání:  14 – 16 /2 hodiny                             Cena: 300 Kč

 

Úplňkový rituál pro splnění přání

Setkání pouze pro ženy! Odhoďte předsudky a objevte v sobě pradávnou a mocnou sílu Bohyně a Čarodějky. Využijte moc úplňku a vyslovte svá tajná přání  při magickém rituálu „Přivolání a Splnění“.

 

Datum: 4. 11.  2017                           Trvání: 14 – 16/2 hodiny                               Cena: 350 Kč

 

Odstranění negativních energií pomocí meditace

Lunární pozice Novu nám usnadní očistit se od negativních energií a bloků. V řízené hluboké meditaci vymeteme ze své aury vše, co nám brání v postupu a prožívání harmonie, radosti a odpoutáme se od nefunkčních vzorců duše.

 

Datum: 18. 11. 2017                          Trvání: 14 – 16/2 hodiny                               Cena: 300 Kč

 

Siderické kyvadlo

Myslíte si, že kyvadlo dokáže odpovědět jen Ano a Ne? Omyl. Tento živý seminářík vám ukáže, co všechno se kyvadlem může stát, jak jej nakalibrovat a zjistíte, že jeho možnosti jsou rozsáhlejší, než byste čekali. Kdo chce  - kyvadélko sebou.

 

Datum: 2. 12. 2017                            Trvání: 14-16/2 hodiny                                  Cena: 350 Kč

 

K čemu budeme inklinovat v roce 2018 aneb Kde nás povede čertík a kde andílek

Živé a aktivní setkání, při němž se pomocí karmické numerologie podíváme, k čemu vás vybídne, povede a inspiruje rok 2018 a k jakým úkolům a výzvám konkrétně vás bude přivádět. Plánujete-li v roce 2018 nějakou konkrétní věc, dozvíte se v kterém období roku ji nejlépe zrealizovat.

Datum: 20. 1. 2018                            Trvání: 14-16/2 hodiny                                  Cena: 300 Kč                                                                                                           

 

Konstelace hojnosti aneb Jak nás ovlivňují finance

Pomocí konstelačních postupů zjistíme, zda máte pod kontrolou své finance nebo zda jste ve vleku jejich vlastních energií. Odhalíme co zharmonizovat, čemu se vyhnout a pomocí Vašeho data narození zjistíme, co Vám brání žít ve finančním bezpečí i když víte, co byste měli dělat.

 

Datum: 10. 2. 2018                            Trvání: 14-16/2 hodiny                                  Cena: 300 Kč

 

Drby o Bohu aneb Co o Něm říkají andělé

Setkání pro věřící i atheisty, kteří se nejen chtějí dozvědět, jak funguje přímá komumikace s anděly i jinými bytostmi Světla, ale hlavně, že jejich sdělení o světě, víře, Bohu i o nich samých jsou překvapivá, obohacující, logická i kontroverzní. Podělím se s Vámi o něco z toho, co mi svěřili.

 

Datum: 10. 3. 2018                            Trvání: 14-16/2 hodiny                                  Cena: 300 Kč

Odpuštění a jak k němu dospět

Cítíte křivdu a bolest, která blokuje vaši energii a schopnost jít dál? Toužíte odpustit a zapomemout, ale nejste toho schopni? Pronikneme do jemných a citlivých mechanismů, které vedou k odpuštění a pomocí praktických technik odstraníme bariéry, které nám v odpuštění brání.

 

Datum: 14. 4. 2018                            Trvání: 14-16/2 hodiny                                  Cena: 300 Kč

 

Noční magie pod širým neben aneb Slavnostní ukončení ročníku 

Podmanivé setkání výhradně pro ženy, plné pohybových i zvukových meditací a šamanského tance. Prožijete živelně euforický stav vnitřního osvobození, bezprostřední radosti a naprostého uvolnění. Pryč se strachem, zábranami a bloky!  Zaplaví vás prastaré, mocné a životadárné energie posvátných živlů, vyčistí vaše jemnohmotná těla a zbourají vše, co vám brání být plnokrevnou, moudrou a sebevědomou Ženou, Vědmou a Bohyní. Součástí setkání je slavnostní ukončení ročníku, občerstvení a dárky.

 

Datum a trvání: 12. 5. 2018 - 13.5. 2018 / 18.00 hod – 10.00 hod                            Cena:  900 Kč

 

 

**********************************************************************************************************************************************************************************

Koupě vstupenky přes portál: www.spolutvoreni9.webnode.cz - přes vyhledávač seznam.cz

Hosté Tomáš KLUS, Patrik KEE, Mario Kubec  

 

12. 10. 2017 od 19 hodin v Lidových Sadech v Liberci

**************************************************************************************************************************************************************************************

 

8. 11. 2017 Krajská vědecká knihovna v Liberci - registrace přes registrační formulář, nebo přes www.spolutvoreni9.webnode.cz

Platba na místě 200,- kč. možnost zakoupení knih Prof. Strunecké.

 

 

  *****************************************************************************************************************************************************************************

17.6 - 18. 6. 2017 Prožitkové setkání spřízněných duší, workshopové tvoření, sdílení, inspirace, tanec, učení.

 

 

 

27. 5. 2017 Vztahy - Marie DOmingo v Liberci ve studiu Delfín 

24. 5. 2017 Detox a výživa těla - PHDr. Kateřina Halamová - seminář ke zdravému životnímu stylu - Jíme JINAK, jednoduše a Zdravě  - ve studiu Delfín v Liberci

29. 4. 2017 - Marie Domingo - Etikoterapie a co nám říkají nemoci - ve studiu Delfín v Liberci

19. 5. 2017 Estel Orbito opět v Liberci - ve studiu Delfín v Liberci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10-12.3. 2017 Festival zdraví a ezoteriky v Liberci - Koloseum

D.Hromková přednáší od 16 hodin v pátek : Zdravá komunikace

Poradna na biochemické zdraví - homocystein - přednáška MGr. Beitlová od 17 hodin v pátek

 https://ezofest.jimdo.com/festivaly/základní-informace/program-přednášky/

 

 

 

 

Duchovní ŠKOLA v 2017  - vědma Marie v Liberci od 18. 2. 2017 - 10. 6. 2017 

Prostřednictvím  přednášek, seminářů, kurzů, praktických duchovních cvičení a dalších akcí, které pro Vás pořádáme, máte možnost nejen získat ucelený teoretický vhled do světa ezoteriky, ale především Vám pomůžeme objevit Váš dosud skrytý mentální i duchovní potenciál. Naučíme Vás, jak pomocí své mysli a duševních schopností přepsat negativní vzorce duše a změnit svůj život k lepšímu. 

 

Společně se ponoříme do širokého spektra a mnoha zajímavých témat, jejichž pochopení Vás naučí odolávat vlastním strachům a odbourávat bloky, které Vám brání pozitivně prožívat vztahy, dosahovat úspěchu či nastolit ve Vašem životě zdraví. 

 

Objevíte také, jak komunikovat s Vyššími bytostmi, jak přijímat a správně chápat jejich vedení a proč je tak důležité jejich sdělení nepodceňovat.

 Naše přednášky a kurzy na sebe volně navazují a jejich cílem je odhalit skryté mechanismy fungování jemnohmotných energií v našem světě a objasnit proč mají tak silný vliv na naše životy. Zjistíme, že jejich pozitivní využívání je přístupno každému člověku bez rozdílu a že při správném přístupu nám mohou podstatným způsobem pomáhat. 

 Při všech našich akcích budete jejich aktivními spolutvůrci. Vědma Marie.

 Jednotlivé termíny seminářů:

 

Jaké jsou vaše úkoly v tomto životě?

Jaké úkoly si vaše duše vybrala pro tento život?  Proč máme právě tohoto partnera nebo proč jsme naopak neustále sami? Proč jsme se narodili právě našim rodičům? Proč jsme nemocní, bez peněz a proč se nám navzdory naší upřímné snaze nic nedaří?  Pojmenujeme vše, co vám brání žít šťastný a naplněný život (a co se bojíte použít) a ukážeme na všechny přítěže, které je třeba opustit. Seminář pro všechny, kteří chtějí najít cestu ven.

 

Datum:  18. 2. 2017 Trvání: 2 hodiny

Cena: 300 Kč

 Čakry ve vlastních rukou

Živý interaktivní seminář vás uvede do energií vlastního těla. Nejen, že se dozvíte o tom jak fungují čakry a jaký úkol mají v našem těle, ale vlastníma rukama si na ně sáhnete, nahmatáte auru a budete vnímat energie, s nimiž pracují léčitelé při diagnostice a léčení psychického, fyzického i duchovního zdraví. 

 

Datum: 4. 3.  2017 Trvání: 2 hodiny Cena 350 Kč

 Automatická kresba a její praktické využití

Na semináři budeme především kreslit. 

Naučíte  se   základům    automatické  kresby  pomocí napojení  na  vyšší  sféru  a  naučíte se automatickou kresbu číst. Automatická   kresba   Vám   může   pomoci    ujasnit například  partnerské  i  jiné vztahy,  najít  energetický problém   v těle,    namalovat  léčivý  obrázek nebo symbol,  nakreslit   svého andělského  patrona, diagnostikovat   zdravotní  stav člověka, najít vodní pramen či odhalit technický problém v domě. Automatická kresba je všestranně použitelnou a spolehlivou věšteckou metodou. 

 Datum: 25.3. 2017 Trvání: 2,5 hodiny Cena: 350 Kč

 Andělský seminář

Seminář se věnuje do hloubky technikám komunikace a anděly. Naučím vás, jak začít vnímat svého     Anděla Strážného. Seznámíte se také s nejmocnějšími Archanděly, jejich kompetencemi a naleznete

mezi nimi své patrony. Dozvíte se, jakým způsobem andělé pracují a s čím nám mohou pomoci. Vaše životní poslání a aktuální úkol v současné životní fázi pomocí individuální andělské věštby.

 Datum: 8. 4. 2017 Trvání: 2 hodiny Cena: 300 Kč

 Etikoterapie aneb Co nám sdělují naše nemoci

Povídání o vlivu negativních pocitů na duši. Tělo je obalem duše a jakmile onemocní duše, onemocní i tělo. Chcete-li včas pochopit, co se vám snaží říci vaše telo o tom, jaké životní úkoly máte právě nyní řešit, ale neřešíte, je toto setkání určeno právě pro vás.

Datum: 29.4. 2017 Trvání: 2 hodiny Cena: 300 Kč 

 Karma a vztahy aneb Osudový nebo duchovní partner                                                                                                                                Proč přitahujeme stále stejné typy partnerů? Proč nejsme schopni ukončit nefunkční vztah? Proč čekáme, že se k nám vrátí bývalý partner a nejsme schopni jít dál? Proč si nerozumíme s dětmi či s rodiči? Proč máme problémy s kolegy a proč nás šikanuje šéf?

Datum: 27.5. 2017 Trvání: 2 hodiny Cena: 300 Kč

 Meditace, autosugesce, trans, hypnóza

Živý seminář pro všechny, kdo chtějí vyzkoušet, co dokáže jejich mysl a jak se dá ovlivnit v různých změněných stavech vědomí. 

 Datum: 10. 6. 2017 Trvání: 3 hodiny Cena: 400 Kč

 Jednotlivé přihlášky zasílejte přes registrační formulář www.spolutvoreni.com s názvem přednášky a zvolené datum. Omezený počet zájemců.

 

Pořadatel: KPT, z.s.

Lektor: Vědma Marie z Prahy

dlouholetá zkušená bytost, která ví, umí a pomůže.

 

Vždy po seminářích je pro 2 lidi možnost osobní konzultace a individuální praxe v oblasti otázek a odpovědí, které jsou na první pohled skryty.

 

Sama Marii navštěvuji jednou za čas. Pomáhá mi ujasnit souvislosti, rozkrýt pohledy a možnosti. Jsem za její přítomnost a pohled vždy nesmírně vděčná. Proto chceme toto učení i pro ostatní zprostředkovat a využít  tak nových možností.

*****************************************************************************************************************************************************************************************************

 

   E Stel Orbito, opět zavítá do studia Delfin. REgistrace přes registrační formulář . prosím. Případně nás kontaktujte či napište na               D.Hromkova@seznam.cz, tel. 601565765  

                                                                                             

 

 

Pozvánka na praktický workshop pro rok 2017 - myšlenková mapa, práce s vědomím, podvědomím, ukotvení svých záměrů do reality, projev vděčnosti, otevřenosti přijímat. Harmonie ve vztazích s lidmi, s penězi....tam, kde všude, chceme soulad a harmonii vytvořit. Ukotvení nové reality.  19. 1. 2017 ve studiu Delfín, Moskevská 27/14 Liberec od 17 hodin a 25. 1. 2017 ve studiu Nalja, ul. 28. října v Jablonci nad Nisou ve 17.30 hodin.                                                                                     

 

 

Slunce a slunečnice.

"Lidstvo se podobá slunečnici, na které si každé zrníčko myslí,

že je samostatnou částečkou, ale ve své podstatě zapomnělo,

že je součástí jediného nádherného stvoření."

*************************

IVANKA  ADAMCOVÁ - česká mystička, duchovní učitel, člověk s lidskostí


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na konferenci a panelovou diskusi „Alternativy a novinky ve vzdělávání dospělých“ 31. 10. 2016 Krajský úřad Libereckého kraje U Jezu 624/2a, Liberec (3. patro, vchodem přes recepci z důvodu stavebních prací ve dvoře KÚ) Vážení přátelé, v rámci celorepublikové kampaně Týdnů vzdělávání dospělých si Vás dovolujeme pozvat na závěrečnou pracovní konferenci a panelovou diskusi. Konference se zaměří na aktuální zkušenosti a nové trendy, témata i metodiky ve vzdělávání dospělých Libereckého kraje. V závěrečné panelové diskusi zazní nejdůležitější poznatky z obou konferencí, z praxe jednotlivých panelistů i od přítomných v publiku. Diskuse proběhnou i v jednotlivých programových blocích, diskusní příspěvky (na 2 – 5 min.) je možno přihlásit předem. Program: Zahájení konference a úvodní slova 9.30 – 10.00 hod.  RNDr. Robert Gamba, Asociace institucí vzdělávání dospělých  radní Libereckého kraje pro rezort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti  Leoš Křeček. Krajský úřad LK (+ Krajský akční plán vzdělávání, Mgr. L. Ptáková)  Mgr. Helena Adamcová, Úřad práce ČR – krajská pobočka v Liberci  Mgr. Květa Morávková, Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje Rodičovské a občanské vzdělávání 10.00 – 11.10 hod.  Koho, kdy, proč a v čem vzdělávat aneb co nás ve škole nepotkalo... PaedDr. Lenka Hřibová, Semínko země  Podpora dalšího vzdělávání v Síti pro rodinu a v mateřských centrech Libereckého kraje Lenka Ackermannová, Síť pro rodinu, Centrum generace Jablonec nad Nisou  Finanční a krizová gramotnost, poradenství k oddlužování Romana Lakomá, Déčko Liberec, z.s.  Občan 2.0, Rekonstrukce státu – whistlebloweři, ambasadoři, občansko-politický aktivismus Pavel Felgr, krajský koordinátor Rekonstrukce státu Diskuse Osob(nost)ní rozvoj a trvale udržitelné principy (ve) vzdělávání 11.20 – 12.40 hod.  Dobrovolnictví (nejen ve školách) – nejefektivnější forma sebevzdělávání Dája Spalková, Alfa marketing  Osobn(ost)ní rozvoj, „čištění programů“, nové přístupy, od slov k realitě aneb Učíme se lidskosti, myslíme srdcem Dana Hromková, Klub prosperity a tvořivosti Program závěrečné pracovní konference a panelové diskuse Alternativy a novinky ve vzdělávání dospělých 31. 10. 2016 Krajský úřad Libereckého kraje U Jezu 624/2a, Liberec Str. 2  Harmonie těla a duše – vzděláváním a pohybem (tancem) k rovnováze a pohodě Ludmila Rellichová, TS Magdalena  Osvěta a vzdělávání vlastníků (přírodních pozemků, kulturních památek), pozemkové spolky Mgr. Květa Morávková, ZO ČSOP Armillaria + MUDr. Zdeňka Rákosová, Matice děkanství železnobrodského  Ekologická výchova, MA 21 a vzdělávání k udržitelnému způsobu života, programy ekocenter Ing. Martin Modrý, Střevlík  Příručky, metodiky, kurzy, koučování, … aneb jak si vybrat na míru potřeb, cílů, času a financí Mgr. Květa Morávková, (+ podklady Květa Kolouchová, Ing. Arch. Petr Hájek, …), ANNOLK Diskuse Oběd 12.40 – 13.00 hod. Chybějící odbornosti a potřeby návratu řemeslných dovedností 13.00 – 14.00 hod.  Potenciál kariérového poradenství a mentoringu Eva Jiřičková DiS, AABYSS s.r.o.  Chybějící profese (ve službách a ve školství) a otázky ke vzdělávání v nich Ing. Oskar Mužíček, OHK Jablonec N .n. a RNDr. Robert Gamba  Muzea, galerie, technická centra a nové trendy vzdělávání v nich – příklady dobré praxe Ing. Jiří Němeček, Technické muzeum Liberec  Vzdělávání a setkávání řemeslníků, aktivity sociální podnikatelky na Frýdlantsku – vybrané regionální výrobky LK Šárka Nemešová, Terra Mater s.r.o. Diskuse Spolupráce a nové trendy ve vzdělávání 14.10 – 15.00 hod.  Vzdělávací aktivity Paktu zaměstnanosti Libereckého kraje a Sdružení pro rozvoj LK Ing. Jiří Lauerman, Sdružení pro rozvoj Libereckého kraje  Sociální podnikání – projekty a vzdělávání týmů, zaměstnanců Dája Spalková + Mgr. Květa Morávková, ANNOLK  Lokální ekonomika, lokální měna a spolupráce - užitečné aplikace, affiliate marketing aj. Jura Ibl, Jizerská koruna Diskuse Program závěrečné pracovní konference a panelové diskuse Alternativy a novinky ve vzdělávání dospělých 31. 10. 2016 Krajský úřad Libereckého kraje U Jezu 624/2a, Liberec Str. 3 Celoživotní, projektové a další formy vzdělávání 15.00 – 15.45 hod.  Novinky v dalším a celoživotním vzdělávání na CDV TUL Mgr. Jitka Pacltová a Ing. Marie Židů, Centrum dalšího vzdělávání Technické univerzity Liberec  Práce 4.0 a příklady projektů na vzdělávání dospělých RNDr. Robert Gamba, AIVD a IT ve škole o.p.s. Diskuse + závěr konference Jak zajistit dostatečnou nabídku a kontinuitu vzdělávání dospělých v LK? Panelová diskuse 16.00 – 18.00 hod. – klíčová témata TVD 2016 a závěry/shrnutí obou konferencí, apely do praxe Panelisté:  RNDr. Robert Gamba, Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR  Leoš Křeček, Krajský úřad Libereckého kraje  Mgr. Helena Adamcová, Úřad práce ČR – krajská pobočka v Liberci  Ing. Martin Dittrich, Centrum vzdělanosti Libereckého kraje  Dája Spalková, Alfa marketing  Ing. Zdeněk Krabs, Střední škola a mateřská Škola, Na Bojišti 15, Liberec  Ing. Jiří Němeček, Technické muzeum Liberec  … Moderuje Mgr. Květa Morávková, Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje Občerstvení a studený oběd pro přihlášené účastníky budou zajištěny. Přihlášky: zde, či zasílejte nejpozději do 27. 10. 2016 na e-mailovou adresu: annolk@seznam.cz Diskusní příspěvky je možno přihlásit nejpozději do 24.10.2016. Materiály, publikace, vizitky, katalogy a nabídky vzdělávacích programů, rollupy organizací vítány (uvítáme informaci a dodání náhledu předem), lze případně vložit do desek účastníkům. Upřesněný program obdrží přihlášení účastníci a bude zveřejněn na www.tydnyvzdelavani.cz, kde budou k dispozici i prezentace přednášejících či anotace příspěvků (poskytnou-li je autoři).

www.tydnyvzdelavani.cz

 

 

Z důvodu hospitalizace MUDr. Erbena se překládá setkání na jiný termín. Děkujeme za pochopení. O novém termínu Vás budeme informovat na těchto stránkách či na stránkách www.studiodelfin.cz

 

 DNE: pátek 9. září 2016 REZERVACE MÍST.

od 17:00 do 19:00 na tel.: D.Hromkova@seznam.cz, nebo www.studiodelfin.cz

MÍSTO: Krajská vědecká knihovna v Liberci

Rumjancevova 1, Liberec CENA: 70,- Kč

REZERVACE také online: http://paralelnipece.cz/prednasky

PARALELNÍ PÉČE O ZDRAVÍ

pořádá besedu s

MUDr. Karlem Erbenem

“Zdraví od základu”

Program:

•Představení knihy Homocystein, civilizační

choroby a biochemické zdraví

•Prezentace a diskuze na téma “Zdraví od

základu”

MUDr. Karel Erben byl hostem v pořadech, které

moderují takové osobnosti jako je Jaroslav Dušek a

Daniela Drtinová. Je také častým hostem v internetové

televizi Cesty k sobě, rozhlasových a dalších televizních

vysílání. Máte jedinečnou šanci se pana doktora ptát

osobně!

Srdečně vás zveme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGISTRACE JE UKONČENA, sál je naplněn. 

24 . 3. 2017 v MUC Koloseum, Pavlovice

www.universium.cz -ul Generála Svobody

 REGISTRACE UKONČENA - STAV NAPLNĚN

17.00 hodin - Otázky a odpovědi s Ivankou Adamcovou

Otázky piště na email:

spolutvoreni@seznam.cz

do předmětu dejte

- Ivanka Adamcová  "Otázky a  odpovědi"

cena daru vstupenky 300,-  Vstupenka se stává darem. Potvrzení vystavíme na vyžádání.

na účet KPT,z.s. 628981908/2010 v.s. tel.číslo- registrátora. Do poznámky napište Vaše jméno a jméno registrátora

 

 

 

13. 12. 2016 Hojnost

praktický seminář s Květou Kolouchovou

od 14 - 19 hodin ve studiu Delfin, Moskevská ul. 27/14 3.patro

Hojnost na všech úrovních, pojď ji zaktivizovat, zvědomit, přitáhnout více do své reality. Hojnost ve zdraví, ve vztazích, hojnost v penězích, hojnost v prožitcích....

 Registrace též přes registr.formulář

- uveď název semináře a datum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.11.2016 Setkání s filipínskou léčitelkou

Estel Orbito ve studiu Delfín v Liberci od 16.30 hodin.

Registsrace nutná na setkání i na individuální léčení, omezený počet míst.

 

 

11. 11. 2016 Léčivé divadlo-Gabriela Filippi

od 18 hodin v Železném Brodě

"Andělé v mém srdci"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.11. 2016 III. Krajská konference Neziskovky Libereckého kraje v budově Krajského úřadu

 www.neli-lbc.cz

 

31.10.2016 Pracovní konference a panelové diskuse:

Alternativy a novinky ve vzdělávání dospělých

Krajský úřad Libereckého kraje

www.tydnyvzdelavani.cz

 

 

 

9. 9. 2016 a 21. 10. 2016

MUDr. Erben v Liberci a v Železném Brodě od 17 hodin.

Z důvodu hospitalizace přeloženo na jiný termín
V Liberci od 17 hodin ve Vědecké knihovně v Liberci

V Železném Brodě od 17 hodin - kino Železný Brod

 

 

 

23. 7. 2016 Bzí u Železného Brodu od 11 hodin.

Dům Spirála - házení hliněných omítek.

Chcete-li se přidat, sobota je k tomuto účelu rezervovaná. Nahlášení počtu osob přes registrační formulář, či telefonicky

na tel. 601565765 D.Hromková

Jídlo zajištěno . Dobrou náladu, tvořivost a RUKAVICE s sebou.

 

 

13.7.2016

Setkání neziskovek: viz letáček

 

8. 7. 2016 Setkání spřátelených lidí s dětmi a jejich rodinami

od 17.00 hodin ve Bzí 48 E u Železného Brodu.

Kontakt k registraci - přes formulář, či email:spolutvoreni@seznam.cz či telefonní kontakt 601 565 765 D.Hromková

Pohoštění pro všechny s sebou, polštářek či karimatku na cvičení s sebou. Skvělou náladu, příběhy pro inspiraci druhých. Možnost koupání v biotopu, práce na zahradě vítána. Přespání možné ve svých stanech, Děti a mamky mají možnost přespat uvnitř budovy.

 

18. 6. - 19. 6. 2016 - Výklad karet OSHO ZEN TAROT - Výukový kurz v Liberci, 2. část

Výklad karet OSHO zet TAROTU se mistryní karet Rankou Tučkovou v květnu a červnu.... Prosím o předběžné přihlášky, zda se kurzík uskuteční, záleží na počtu zájemců.

Registrace: www.studiodelfin.cz

Vážným zájemcům zašlu podrobné informace: D.Hromkova@seznam.cz 

 17. 6. 2016 - Studio Delfín - setkání s duchovní učitelkou Estel Palaris Orbitou - filipínskou léčitelkou - registrace přes e mail, či telefon

4. 6. 2016 - EKOFESTIVAL- Greenfest

Lidové Sady v Liberci - akce pro děti, dospěláky, program, tvořivost na celý den. Celý program s popisem přednášek naleznete na speciálních webových stránkách s fotogalerií z předhcázejících ročníků.

Více na www.greenfest.cz

 

7. 5. - 8. 5. 2016 - Výklad karet OSHO ZEN TAROT - Výukový kurz v Liberci, 1. část

Výklad karet OSHO zet TAROTU se mistryní karet Rankou Tučkovou v květnu a červnu.... Prosím o předběžné přihlášky, zda se kurzík uskuteční, záleží na počtu zájemců.

Ranka Tučková, pochází z Českých Budějovic, kde také působí jako kartářka zenových karet, léčitelka, lektorka výuky zenových karet a zpěvačka. Napsala knihu Průvodce zenovým tarotem, jako návod k Osho zen tarotu.

  • Zenové karty jsou báječným nástrojem k sebepoznání.
  • Mapují přítomný okamžik, poskytnou kompletní informace o Vašem stavu nebo životní situaci jak z povrchu dění tak z hloubi nitra a k tomu podají jasné návody, jak situaci řešit.
  • Lze se jimi ptát na konkrétní otázky, když se potřebujete rozhodnout o vážném kroku.
  • Řeknou Vám, kde se nacházíte ve svém duchovním vývoji a jaký má být další postup na Vaší cestě. Můžete díky nim pracovat na svých partnerských, rodinných, kolegiálních a jiných vztazích.
  • Lze s nimi diagnostikovat stav Vašich čaker a tak přispět ke spolupráci s vlastním tělem.

Registrace: www.studiodelfin.cz

Vážným zájemcům zašlu podrobné informace: D.Hromkova@seznam.cz 

 

27. 4. 2016 -  Léčivé divadlo

v Lidových Sadech opět s Gabrielou Filippi a jejími hosty

 

9. 4. 2016 a 12. 5. 2016 v Lidových Sadech v Liberci- Přátelské setkání s Charline - Alice Boubour, francouzskou šansoniérkou

Křehká bohyně s nádherným hlasem. Zpívá úchvatně písně od Edit Piaf, Louis Amstrong, Ella Fitzgerald.... v Turnově - prosím o registraci - viz plakátek...